دانلود نسخه جدید یاهو مسنجر Yahoo! Messenger v11.5.0.228

خوب اکثر کاربران ایرانی با برنامه یاهو مسنجر آشنایی دارند!

نسخۀ جدید این نرم‌افزار را می‌توانید با لینک مستقیم از سرورهای خود یاهو دانلود کنید.

 

 

 

امکاناتی که در این نسخه اضافه شده اند عبارتند از :

  • Tabbed IMs : امکان سامان دهی و مدیریت مکالمات شما همه در یک صفحه و بصورت برگه وار.
  • بهبود مدیریت هرزنامه ها (اسپم) : اکنون می توانید تنها با یک کلیک از شرّ بسیاری از اسپم ها راحت شوید!
  • بازیهای اجتماعی جدید :  شما می توانید از بیش از 70 بازی از جمله Backyard Monsters، Township و ourWorld برای برقرای ارتباط بهتر و متنوع تر با دوستان و خانواده تان استفاده کنید.
  • دسترسی آسان به مخاطبین اخیر : شاید شما بیش از صد نفر در فهرست مخاطبانتان داشته باشید ولی اکثرا ما با تعداد انگشت شماری از آنها گپ میزنیم. اکنون مخاطبین اخیرتان در قسمت بالای لیست مخاطبین نمایش داده می شوند تا دسترسی شما به آنها راحت تر شود.
  • بایگانی هوشمندانه : پیدا کردن یک مکالمه قدیمی در چت هیچ وقت آسانتر نبوده است! اکنون سوابق مکالمات شما بر اساس دوستان و مکالمات اخیر، طبقه بندی شده اند. همچنین می توانید از هر کامپیوتر یا مرورگر وب در هر جایی که وارد یاهو مسنجر شدید، به این سوابق دسترسی داشته باشید.
  • Snap and Share : علاوه بر امکانات اشتراک گزاری عکسها، اکنون می توانید از صفحه نمایش خود (Desktop) عکسی گرفته و به راحتی به اشتراک بگذاربد.
  • دسترسی سریع به تمام شکلکها : یاهو مسنجر همیشه یک سری شکلکهایی داشته که مخفی بوده اند و برای استفاده از آنها باید کد مربوط به آن را حفظ کرده و وارد می کردیم. دیگر نیازی به این کار نیست! منوی شکلکها امکان دسترسی به همه شکلکها را برایتان مهیّا می کند و حتی شکلکهایی را که از آنها بیشتر استفاده می کنید را به خاطر می سپارد!

شما می توانید این نسخه از یاهو مسنجر را از طریق لینک دانلود مستقیمش از سروزهای یاهو دانلود کنید.

لینک دانلود نسخه US :

 

لینک دانلود نسخه UK :

Yahoo! Messengers Blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*